• dziadek Henryk Jaworski
    dziadek Henryk Jaworski

O NAS

HISTORIA

    Od dawna marzyliśmy o własnej hodowli, ponieważ zawsze fascynowały nas koty, które towarzyszyły nam w domach od dziecka. Jak powiedział Colette "Obcując z kotem, człowiek ryzykuje jedynie to, że stanie się wewnętrznie bogatszy". Taki bez wątpienia był dziadek, który bezgranicznie kochał te wspaniałe stworzenia.

  Z miłości do kotów w 2011 roku powstała nasza domowa hodowla

                                   "AniKotek"

      Nasza hodowla jest hodowlą wyłącznie domową. Kotki przez caly czas obcują z człowiekiem, śpią z nami w łóżku, przesiadują na kolanach naszych i naszych gości mrucząc przy tym radośnie. Mają też zapewnioną stałą porcję rozrywek. Właściwe wychowywanie, będzie gwarantowało bardzo szybką adaptację w nowych domkach i bardzo dobre relacje z innymi pupilami. Nasze kotki będą nauczone czystości i korzystania z drapaka, ale najlepszą cechą będzie ich charakter.

Jesteśmy zarejestrowani w międzynarodowej organizacji felinologicznej FIFe, a należymy do warszawskiego klubu PFA, który działa pod patronatem PFF Felis Polonia.

 Nasza hodowla jest wolna od Felv i Fiv.

Wszystkie kocięta, które opuszczą naszą hodowlę, otrzymają komplet dokumentów w postaci rodowodu oraz książeczki zdrowia, będą dwukrotnie zaszczepione i odrobaczone. Wszystkie kociaki otrzymają wyprawki. W razie potrzeby bardzo chętnie służymy radą i pomocą.

DLACZEGO DEVON REX

    Bo to koty obok których nie można przejść obojętnie. Zawsze wzbudzają zainteresowanie nie tylko niesamowitym wyglądem, duża głowa, wielkie uszy, wyraziste niemalże ludzkie oczy, lekko uśmiechnięta mordka i pofalowane futerko ale również swoim dostojeństwem i doskonałym charakterem. Są  towarzyskie, silnie przywiązują się do swoich opiekunów i jako jedyne koty okazują radość merdając ogonem. Są zupełnym zaprzeczeniem legendarnego „kociego” charakteru. Żywo uczestniczą w życiu swoich domowników.


Wszystkich zainteresowanych naszymi kociakami zapraszamy do kontaktu telefonicznego, lub mailowego.  

 

 

 

Pozdrawiamy Anna i Piotr Domagała.

AniKotek*Pl, kocięta ragdoll, koty rasy ragdoll, szmaciane laleczki             AniKotek*Pl, kocięta ragdoll, koty rasy ragdoll, szmaciane laleczki

 

 Copyright  © by AnniKotek*PL

Poprawny CSS!

Anna and Piotr Domagala
Jedrzejow (k. Kielc)

phone: +48 608 193 980
phone two: +48 698 787 539
email: 902062@gmail.com
Projekt i wykonanie strony: Disegno Studio
All rights reserved! 2012
Aktualizacje: AniKotek*PL- Jennifer World*PL